Najlepsze obozy taneczne w Polsce!

Zajmujemy się organizacją letnich oraz zimowych obozów tanecznych dla dzieci i młodzieży. Z roku na rok nasze obozy cieszą się coraz większą popularnością.

Uczestnicy obozu rozwijają swoje umiejętności pod okiem prowadzących, finalistów programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, „Got to Dance”, „Mam Talent” oraz wybitnych instruktorów z najlepszych szkół tanecznych w Polsce i na świecie. Ponad 4 godziny treningów dziennie, na których podszkolą wszystkie techniki (hip-hop, house, dancehall, modern, popping, breakdance, latino czy salsa), naukę choreografii i wiele innych.

Codzienne lekcje z największymi gwiazdami tańca plus specjalne taneczne zajęcia ze wszystkich technik. Wieczory to – Practice – trening własny, gdzie trenujemy zagadnienia z całego dnia, a zaraz po nim: Party Jam’y, projekcje filmowe, relaks na basenie, ogniska i wiele innych atrakcji. Imprezy, wieczór pokazów na profesjonalnej scenie, wspólne nagrywanie klipów, karaoke, bitwy taneczne, tym tętni nasz obóz. O dobrą zabawę, nasz czas i bezpieczeństwo dba wykwalifikowana kadra opiekunów i instruktorów.

Śpiesz się, dołącz do nas. Zapisz się już dziś i przeżyj największą taneczną przygodę z BTB!

ZAPISZ SIĘ JUŻ NA BTB Winter Dance Camp 2023

Wyślij zgłoszenie na zapisy.btb@gmail.com bądź skorzystaj z naszego formualarza!

Zimowy Obóz Taneczny 2023 – BTB Winter Dance Camp 2023 – szczegółowe informacje wkrótce…